Ücretsiz Flow Freely Atölyesi

Flow Freely Atölyesi – Beem Turkey Yılbaşı Etkinliği
Saat: 26 Ara 2021 – 20:00

Zoom Toplantısına Katılın
https://us02web.zoom.us/j/86736200923?pwd=aC83NExJaERlcEh3RkZwaEVBdVpEZz09

Toplantı Kimliği867 3620 0923
Parola: mutlu2022

İyi eğlenceler… 🙂

Çalışanlarınızın ve ailelerinin zor geçen 2021 yılını bir nebze eğlenceli geride bırakmaları için bir hediye hazırladık. Tamamen ücretsiz bu atölyemize çalışanlarınız Zoom üzerinden 26 Aralık 2021 saat 20:00’da katılabilecekler.

Atölye çigong, doğaçlama dans ve kahkaha yogası tekniklerinden beslenen bir farkındalık çalışmasıdır. 3 bölümden oluşan atölyede önce çigong egzersizleriyle beden farkındalığımızı ve yaşam enerjimizi artırırıp canlanacağız. Ardından müzik ve yönlendirmeler eşliğinde doğaçlama ve sağaltıcı dans çalışmasıyla akışı yakalayacağız. 3. ve son bölümdeyse kahkaha yogası, ses ve nefes teknikleriyle neşe ve coşkuyu deneyimleyerek çalışmayı tamamlayacağız.

-Çigong (Qigong), geçmişi 4000 yıl öncesine dayanan, uzak doğu kökenli bir zihin-beden-enerji çalışmasıdır. Sağlığı iyileştiririr ve korur, enerjiyi, nefes kapasitesini, farkındalığı artırır, dengeyi, refleksleri ve odaklanmayı geliştirir, esnekliği ve hareket kabiliyetini artırır.

-Kahkaha Yogası, Hintli Tıp doktoru Madan Kataria tarafından geliştirilmiş nedensiz kahkaha atmayı deneyimleyebileceğiniz eşsiz bir tekniktir. Stresi azaltır, bağışıklık sistemini güçlendirir, insanların iletişim kurmalarını kolaylaştırır ve ilişkilerini geliştirir, oksijenlenmeyi artırarak daha enerjik ve rahat hissedilmesini
sağlar.

Atölye Amacı
-Stres yönetimi ve gevşeme için basit ve keyifli beceriler kazandırmak
-Sağlığı koruma ve modu yüksek tutmak için katılımcılara motivasyon kazandırılması
-Bütünsel Sağlık bilinci kazandırılması
-Bağışıklık sistemini güçlendirmek
-Pozitif duygular kazandırmak
-Çalışanlar arasında iletişimin ve bağlılığın geliştirilmesi

 

Açıklama

Atölye Süresi : 1 Saat
Atölye online gerçekleştirilecektir.